Гарантия и возврат товара

 1. Інтернет магазин novamobila.com гарантує, що куплений виріб є працездатним і не містить виявлених механічних та інших пошкоджень на момент здійснення продажу. Комплектність виробів перевіряється при покупці.
 2. Гарантія на продані вироби за умови дотримання умов гарантії на увазі під собою безкоштовний ремонт виробу протягом гарантійного терміну, зазначеного в нашому гарантійному талоні, або його заміну на аналогічне за призначенням пристрій в разі неможливості ремонту.
 3. Гарантія дійсна тільки при наявності правильно і чітко заповнених документів, що підтверджують покупку (товарний чек) і гарантійного талона, підписаного Покупцем, або фірмового гарантійного талона виробника з заповненими полями і розписом покупця.Товар може бути прийнятим на гарантійне обслуговування за ст №9 “Закону про права споживачів”, або за товар можуть бути повернені кошти, або проведений обмін на іншу модель  протягом 14 днів з моменту покупки за умови того що товар не експлатувався, збережено товарний вигляд, тобто не був у використуванні, захисні плівки, та цілісність упаковки не пошкоджені на лічільнику мобільного телефону не більше 2 хвилин.
 4. Покупець зобов'язаний до початку введення в експлуатацію обладнання ознайомитися з умовами гарантійного обслуговування і переконатися у відсутності зовнішніх пошкоджень.
 5. Продавець не забезпечує гарантійне обслуговування поставлених виробів у випадках:
  • Також товар не може бути прийнятим на гарантійне обслуговування за ст №8 “Закону про права споживачів” без наявності цього гарантійного талону та чеку підтверджуючого  покупку.
  • Товар не може бути прийнятим  на гарантійне обслуговування  за ст№8 “Закону про права споживачів”за наявності механічних пошкоджень таких як: сколи на корпусі, сліди від ударів та інших механічних маніпуляцій, також при попаданні у  товар всіх видів рідини.
  • Товар не може бути прийнятим  на гарантійне обслуговування за ст №8 “Закону про права споживачів” у випадку встановлення неліцензійного програмного забезпечення та програмного забезпечення яке містить віруси.
  • Товар не може бути прийнятим на гарантійне обслуговування за ст №8 “Закону про права споживачів” у випадку встановлення прошивки смартфону, яка не є заводською. Сюди входить будь-яка кастомна чи інша не рекомендована виробником версія ПО смартфону.
  • Товар не може бути прийнятим на гарантійне обслуговування за ст №8 “Закону про права споживачів” якщо товар не є в повній комплектації, що є рекомендованою виробником.
 6. У разі необхідності Продавець має право перед початком ремонту відправити обладнання на незалежну експертизу терміном до 14 робочих днів, без урахування часу транспортування, в сертифікований Сервіс-центр виробника для отримання висновку про причини виникнення несправності.
 7. Заміна виробу проводиться тільки в тому випадку, якщо воно не може бути відремонтовано, на підставі висновку Сервіс-центру виробника. Термін гарант ремонту, в залежності від його складності, може становити 14 робочих днів, без урахування часу транспортування.

©  NovaMobila.com 2013г.- 2021г. | e-mail: shop@novamobila.com | Контакт-центр0-800-336-428